Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Agregaty prądotwórcze są wręcz nieocenione w sytuacjach, gdy potrzebujemy zasilania. Brak energii elektrycznej wynikać może z różnych przyczyn – chwilowa przerwa w dostawie prądu, brak dostępu do sieci na budowie, albo wykonywanie prac w garażu. Nie wszystkie narzędzia wyposażone są w akumulatory – szczególnie gdy prace wykonywane są przez wiele godzin bez przerwy. W takich okolicznościach warto zaopatrzyć się w agregat prądotwórczy.

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę agregatów prądotwórczych. Sprawdzą się one zarówno podczas uruchamiania samochodu, prac w garażu, prac na budowie, jak i w czasie pobytu na działce. Pojemne zbiorniki i ekonomiczne zużycie paliwa umożliwia długą pracę, bez konieczności uzupełniania paliwa. Jeżeli poszukujecie agregatów na użytek domowy, zdecydujcie się raczej na modele o niedużych rozmiarach. Łatwo przechowacie je w zaciszu garażu czy warsztatu, a w razie potrzeby będzie jak znalazł. Mieszkasz poza miastem? Agregat prądotwórczy w domu to wręcz obowiązkowy punkt wyposażenia. Dostarczy potrzebnej energii elektrycznej w przypadku awarii. Twoje gospodarstwo domowe zyska niezależność.

Na co warto zwrócić uwagę, gdy wybieramy agregat prądotwórczy? Bardzo ważnym parametrem jest moc urządzenia. To od niej będzie zależało jak wiele urządzeń będzie w stanie zasilić. Jeśli wybierzecie agregat o zbyt niskiej mocy, może okazać się, że nie będzie wystarczający na Wasze zapotrzebowanie.

Kolejnym bardzo istotnym parametrem jest hałas, generowany przez agregat prądotwórczy. Czy to prawda, że każdy agregat prądotwórczy hałasuje? Oferowane modele mają w specyfikacji określoną liczbę decybeli, jaką generują. Są też spotykane generatory z tłumikiem lub wytłumieniem. Takie rozwiązanie pozwoli na znacznie bardziej komfortowe użytkowanie agregatu.

Rozwiń Zwiń
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl