Producenci

Potrzebujesz bruzdownicy? W naszej ofercie czekają na Ciebie niezawodne bruzdownice, sprawdzonych producentów – Einhell i  Graphite. Trwałe materiały, z których wykonane jest narzędzie, najnowsze technologii i innowacyjne rozwiązania – połączenie tych wszystkich czynników sprawia, że zakupiona u nas bruzdownica, będzie służyć przez długie lata.

Bruzdownica to narzędzie, które zazwyczaj używane jest przez profesjonalistów. Na konstrukcję bruzdownicy składa się wydajny silnik, trwałe i odpowiednio wyprofilowane uchwyty, które usprawniają prowadzenie maszyny oraz tarcza diamentowa. Ostrze tarczy ma specyficzne wgłębienia.

Do czego wykorzystuje się bruzdownicę? Jej najczęstszym zastosowaniem jest wykonywanie wgłębień, w których kładzie się kable. Można też za jej pomocą wykonać fugi. Odpowiednio mocny silnik w urządzeniu, umożliwia pracę w niemalże każdym urządzeniu – od drewna po beton.

Decyzję o tym, który model bruzdownicy wybrać, należy podjąć na podstawie informacji dotyczących rodzaju prac oraz materiału, w którym wykonywać będziemy nacięcie. Bruzdownice o niższych mocach odznaczają się niższą ceną, jednak można je wykorzystać głównie do wykonania żłobień w glazurze, jednak nie będą one zbyt głębokie. Bruzdownice o średniej mocy mogą być używane przy wykonywaniu bruzd w betonie. Jeżeli potrzebujecie bruzd o średniej głębokości, to wydajność takiej bruzdownicy z pewnością Was zadowoli. Modele o najwyższej mocy będą idealne w przypadku sporządzania głębokich bruzd w betonie. Wyróżniają się one masywną budową, dużą wagą. Przeznaczone są przede wszystkim do użytku profesjonalnego.

Wybierając bruzdownicę, warto zwrócić uwagę na sprzęt opcjonalny, w który może być ona wyposażona. Jednym z nich jest ogranicznik prądu rozruchowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu tarcze rozpędzają się powoli i bardzo płynnie, co znacznie minimalizuje szarpnięcia w początkowych etapach pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl