Producenci

Czeka Cię spawanie? Żeby wszystkie prace przeszły pomyślnie, zaopatrz się w odpowiedni drut spawalniczy. W ofercie sklepu Agrotools znajduje się wiele rodzajów drutu spawalniczego. Jaki zatem wybrać, żeby był najodpowiedniejszy?

Zasadnicze różnice występujące pomiędzy danymi modelami drutu spawalniczego dotyczą głównie grubości drutu, gatunkiem, a co najważniejsze zastosowaniem. Podczas wyboru drutu spawalniczego, warto przyjrzeć się danemu modelowi czy na pewno będzie odpowiedni do planowanej przez nas pracy. Najczęściej drut spawalniczy oferowany jest na szpuli 5 kg i na szpuli 15 kg. W naszej ofercie zgromadziliśmy najlepsze druty spawalnicze takich producentów jak Graphite, Vorel, V-system. Warto przyjrzeć się nawojowi drutu – im jest on bardziej precyzyjny, tym sprawniej przeprowadzisz wszelkie działania.

Często spotykamy się z pytaniami – jaką grubość drutu spawalniczego wybrać. Jeżeli będziesz spawać metodą MIG/MAG, musisz dobrać grubość drutu spawalniczego do spawanego materiału i do pozycji spawania. Najczęściej spotykanymi średnicami drutu spawalniczego są: 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 2,0 mm. Jaka grubość będzie odpowiednia? Wszystko uzależnione jest od grubości materiału, jaki mamy zamiar spawać. Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników – jednym z nich jest gęstość prądu jaki płynie przez drut. Najpopularniejszym rozmiarem drutu, który używany jest podczas drobnych prac naprawczych w domowym otoczeniu, to drut o średnicy 0,8 mm i 1,0 mm. Przy jego użyciu możemy pospawać balustradę, ogrodzenie, stalowe elementy.

Nie jesteś pewien, który drut spawalniczy wybrać? Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści doradzą w wyborze najodpowiedniejszego produktu, który spełni Twoje oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl