Producenci

Podczas wykonywania instalacji różnego typu, każdy specjalista chce, aby projekt wykonany był bardzo starannie. Nasze domy i mieszkania pełne są różnych wnęk, zakrętów i załomów. Trzeba o tym pamiętać i przed rozpoczęciem prac zaopatrzyć się w giętarkę do rur. W naszej ofercie zebraliśmy najlepsze produkty. Za pomocą oferowanych giętarek wygniecie rury z takich materiałów jak aluminium, mosiądz, miedź i miękka stal. Niektóre z oferowanych modeli umożliwiają wygięcie rury nawet pod kątem 180o bez ich zgniecenia czy uszkodzenia ich struktury. Czym warto kierować się podczas wyboru giętarki? Zastanówcie się jakiej średnicy rury będziecie poddawać modyfikacjom. Każda z giętarek przeznaczona jest do pracy na rurach o konkretnych wymiarach.

Dla znacznie łatwiejszej obsługi urządzenia, giętarki wyposażono w praktyczne rozwiązania. Na korpusie niektórych modeli wyznaczone są kąty, które ułatwiają określić stopień wygięcia rury. Rączki giętarki pokryte są specjalną gumą, która poprawia chwytność i stabilne trzymanie urządzenia. Giętarki do rur doceniane są przez specjalistów z wielu branż. Znajdują zastosowanie w hydraulice, przy wykonywaniu instalacji gazowych, instalacji hamulcowych, klimatyzacji i instalacji chłodniczych.

Wszystkie narzędzia dostępne w naszym sklepie internetowym odznaczają się bardzo wysoką jakością. Są to produkty nowe i udzielamy na nie gwarancji. Kupując narzędzia w Agrotools, możesz mieć pewność, że będą one oryginalne i nowe. Masz pytania dotyczące giętarek do rur lub innych artykułów z naszej oferty? Chętnie pomożemy! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas – doradzimy, odpowiemy na pytania i pomożemy w kwestii wyboru sprzętu.

Rozwiń Zwiń

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl