Producenci

Wbijanie gwoździ bywa kłopotliwe i czasochłonne. Szczególnie kiedy czeka nas wbicie kilkudziesięciu sztuk. Co więcej, przy wbijaniu gwoździ młotkiem można skrzywić gwóźdź, wbić go pod złym kątem, lub zrobić sobie krzywdę przez nieuwagę. Do takich prac została stworzona gwoździarka. Szeroki wybór tych urządzeń znajdziecie w ofercie naszego sklepu. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy szeroki wybór gwoździarek różnego typu. Spotkasz tu modele gwoździarek pneumatycznych, elektrycznych i gazowych.

Na czym polega działanie gwoździarki? W gruncie rzeczy mechanizm działania jest niezwykle prosty. Gwoździarka działa nieco podobnie do pistoletu – gwóźdź znajdujący się w specjalnej komorze, wypychany jest za pomocą sprężonego powietrza z bardzo dużą prędkością. Wystarczy nacisnąć spust. Za pomocą gwoździarki można wbić gwoździe na głębokość nawet kilkunastu milimetrów.

Czym charakteryzują się gwoździarki pneumatyczne? Urządzenia te są zasilane sprężonym powietrzem. Niestety często bywają sporych rozmiarów i dość ciężkie – przez co mniej poręczne w użytku. Przeznaczone są głównie do użytku wewnętrznego, świetnie sprawdzą się podczas prac w warsztatach, lub prac wykończeniowych.

Dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się gwoździarki elektryczno-gazowe. Są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Zasilane zazwyczaj za pomocą akumulatorów i sprężonego powietrza, co sprawia, że nie wymagają zewnętrznego zasilania i dostępu do sieci elektrycznej. Skoro mają pojemny akumulator, to czy przypadkiem nie są przez to zbyt ciężkie? Gwoździarki elektryczne mają dość dużą wagę, jednak ich ergonomiczna budowa sprawia, że są bardzo wygodne w użyciu. Można pracować przy ich użyciu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdźcie koniecznie ofertę lekkich i praktycznych gwoździarek w naszym sklepie internetowym. Duża wydajność, nowoczesne silniki i innowacyjne rozwiązania sprawią, że praca będzie znacznie bardziej komfortowa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl