Producenci

Klucze udarowe to bardzo pomocne narzędzie szczególnie doceniane w zakładach mechaniki samochodowej, fachowców różnych branż, ale i przez majsterkowiczów. Mając na uwadze zainteresowanie, jakim cieszą się te urządzenia, przygotowaliśmy ofertę najlepszych kluczy udarowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie narzędzia renomowanych producentów, takich jak: Dewelt, Einhell, Milwaukee oraz Topex. Modele kluczy udarowych dostępne są w wersji na zasilanie akumulatorowe, a także z tradycyjnym przewodem do sieci.

Dla klucza udarowego nie istnieje taka śruba, której nie da się odkręcić. Co ważne, do wykręcania śrub przy pomocy klucza udarowego nie jest konieczne użycie siły fizycznej, dzięki czemu Twoja praca będzie przyjemniejsza, szybsza i wydajniejsza.

Dostępne klucze udarowe dostępne są w dwóch wariantach – jako elektryczne i pneumatyczne. Klucze pneumatyczne wykonane są często ze stali. Są niezwykle wytrzymałe, a wydajne silniki gwarantują wysoki moment obrotowy. Do użycia klucza udarowego pneumatycznego konieczne jest posiadanie kompresora.

Drugą opcją są klucze udarowe elektryczne. Mogą być one albo z zasilaniem sieciowym – ta opcja zalecana jest raczej do użycia domowego – oraz zasilane akumulatorowo. Wersja z akumulatorem z pewnością sprawdzi się we wszelkich warsztatach, gdzie potrzebna jest mobilność, a kabel sieciowy tylko ograniczałby zasięg użycia narzędzia. Nowoczesne klucze udarowe mają silniki bezszczotkowe, odznaczające się dużą trwałością i wydajnością. Odpowiednie chłodzenie zabezpiecza klucz udarowy przed przegrzaniem. Zadbano też o ergonomiczną budowę klucza udarowego. Odpowiedni kształt i materiał zapewniają pewny, stabilny chwyt podczas pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl