Producenci

Ochrona twarzy i głowy jest niezwykle ważna, podczas wykonywania czynności, które mogą narażać na szwank nasze zdrowie. Spawanie, praca w fabryce, na budowie, czy też w zakładzie produkcyjnym niesie za sobą wiele niebezpieczeństw. Zawsze, wykonując prace o takim charakterze, należy pamiętać o odpowiedniej ochronie części ciała, które są w sposób szczególny narażone na szkodliwe działanie różnego typu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w tej kategorii umieściliśmy produkty, które pomogą Wam w zadbaniu o bezpieczeństwo newralgicznych części Waszego ciała. Wytrzymałe i solidne kaski ochronne, komfortowe okulary spawalnicze, funkcjonalne maski i wiele innych – takie właśnie artykuły znalazły się w naszym asortymencie. Mamy nadzieję, że znajdziecie w nim produkty, których poszukujecie i niebawem będziecie z nich korzystać podczas wykonywania różnego rodzaju czynności.

Pewnie nieraz zdarzyło Ci się coś spawać bądź wykonywać inne czynności za pomocą elektronarzędzi, które są efektowne, i zarazem mogą być niebezpieczne dla oczu. Nieregularnie odpryskujące cząsteczki rozżarzonego żelaza są nie lada zagrożeniem dla naszych gałek ocznych, będących ośrodkiem wzroku. Wysokiej jakości okulary zapobiegną występowaniu sytuacji, w której to opiłki metalu wpadłyby do oczu. Podobnie wygląda sytuacja z ochroną głowy. Praca na budowie, w miejscu, gdzie cały czas jest wzmożony ruch i wiele osób w najbliższym otoczeniu zajmuje się czymś innym, również wymaga od nas zadbania o swoje bezpieczeństwo w należyty sposób.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą produktów, służących do ochrony twarzy i głowy. Tworząc tę ofertę, zwracaliśmy szczególną uwagę na jakość. Wiemy, jak ważne jest przeznaczenie tych produktów, dlatego powinny być one wykonane z solidnych materiałów, które pozwolą na zagwarantowanie pełnej ochrony, wszystkim osobom korzystającym z nich na co dzień.

NEO Czapka z latarką LED 81-621 NEO Czapka z latarką LED 81-621
Producent: NEO
Cena: 44,99 zł
szt.
zobacz więcej
CORONA Okulary spawalnicze - WR004 CORONA Okulary spawalnicze - WR004
Producent: CORONA
Cena: 20,48 zł
szt.
zobacz więcej
Czapka drelichowa Czapka drelichowa
Producent: Rejs
Cena: 4,77 zł
szt
zobacz więcej
Gogle ochronne GOG-AIR Gogle ochronne GOG-AIR
Producent: Rejs
Cena: 4,85 zł
szt
zobacz więcej
Kask ochronny drwala Kask ochronny drwala
Producent: FLO
Cena: 75,99 zł
kpl
zobacz więcej
Maseczki Maseczki
Producent: Rejs
Cena: 0,30 zł
szt
zobacz więcej
NEO Czapka akrylowa 81-622 NEO Czapka akrylowa 81-622
Producent: NEO
Cena: 10,87 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl