Opcje przeglądania
Producenci

Czasami nadchodzi czas na zmiany, na przykład na zmianę farby lub lakieru. Żeby położyć w sposób prawidłowy nową warstwę farby, należy koniecznie usunąć poprzednią. Najlepszym urządzeniem, które poradzi sobie z tym zawodowo, jest opalarka. W naszej ofercie sklepu internetowego Agrotools znajdziecie opalarki najlepszych marek, takich jak: Black&Decker, Dewalt, Einhell, Graphite, Ryobi, Verto i Yato. Zyskały swoją popularność i zaufanie Klientów dzięki doskonałej jakości i niezawodnemu działaniu.

Do czego przyda Ci się opalarka? Oczywiście najpopularniejszym zastosowaniem opalarki jest usuwanie warstwy starego lakieru, farby, lub resztek poprzedniej powłoki malowanej. To bardzo funkcjonalne narzędzie, które nie raz przyda Ci się podczas prac w warsztacie, garażu i w domu. Nie tylko usuniesz uporczywą farbę, ale i odnowisz drzwi oraz meble. Opalarka umożliwia usunięcie starej powłoki i to bez uszkodzenia struktury drewna. Narzędzie to jest też bardzo przydatne, gdy trzeba odkręcić mocno zakręconą śrubę. Wysoka temperatura jaka wydziela opalarka sprawia, że z powiedzeniem można jej użyć do lutowania, jak i kształtowania elementów z tworzyw sztucznych. Jest też powszechnie używana do oklejania szyb samochodowych folią przyciemniającą.

Na jakie parametry należy zwrócić uwagę, gdy wybieramy opalarkę? Przede wszystkim na konstrukcję urządzenia. Tylko narzędzie zbudowane z trwałych, wysokiej jakości materiałów gwarantują długie i bezpieczne użytkowanie. Kolejnym bardzo istotnym parametrem jest możliwość regulacji temperatury i oczywiście moc. Od wysokości mocy zależy to, jaka temperatura maksymalna będzie wydobywać się z dyszy urządzenia. Na potrzeby domowych prac spokojnie wystarczają urządzenia o niższych mocach. Jeżeli jednak poszukujesz opalarki do profesjonalnych zastosowań, wybierz model o nieco większej mocy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl