Producenci

Każdy, kto choć raz przeprowadzał remont, wie, że w każdym wnętrzu, w każdej przestrzeni istnieją miejsca, do których trudno dotrzeć. I właśnie zazwyczaj w takich miejscach trzeba coś uciąć lub dociąć... W takich przypadkach doskonale sprawdzi się pilarka szablowa. Jej długie i wąskie ostrze dotrze do wszystkich trudnodostępnych miejsc i pozwoli Ci na sprawne wykonanie zadania.

Z Agrotools stawiamy na najwyższą jakość. Nikt z nas nie lubi zawodnego i psującego się sprzętu, dlatego też nie oferujemy takiego naszym Klientom. W naszym sklepie internetowym znajdziesz pilarki szablaste najwyższej jakości. Stworzyliśmy asortyment z narzędziami najlepszej jakości, który jest trwały, bezpieczny i bezawaryjny. Jeżeli jednak zdarzyłaby się jakaś usterka – nie martw się. Wszystkie sprzęty objęte są co najmniej 12-miesięczną gwarancją. W Agrotools znajdziesz tylko fabrycznie nowe i oryginalne narzędzia, zaufanych i popularnych marek.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu piły szablowej? Najważniejszym parametrem jest moc. Wysokość tego parametru określa, do jakich prac i jakich materiałów możesz użyć piły. Oczywiście im moc jest wyższa, tym trudniejsze i bardziej wymagające prace wykonasz przy użyciu piły szablowej. Bardzo ważna jest też ilość suwów – czyli skoków brzeszczota na jedną minutę. Im więcej skoków na minutę występuje, tym łatwiej ciąć materiał. Powierzchnia cięcia jest gładka i nie ma zadziorów czy wystrzępień.

Poza parametrami, które mają wpływ na cięcie danego materiału, ważne są też parametry wpływające na komfort naszej pracy. Warto przyjrzeć się budowie sprzętu. Piła szablowa powinna być wygodna w trzymaniu i lekka, tak by długie operowanie nią nie było meczące.

Rozwiń Zwiń
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl