Producenci

Narzędzia do cięcia drewna przydają się zarówno profesjonalistom, jak i podczas przydomowych prac. Dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre narzędzia do ciecia drewna, przygotowaliśmy szeroki asortyment najlepszych pilarek. Jakie dokładnie pilarki znajdziecie w tej części sklepu Agrotools? Od pilarek szablastych, przez pilarki tarczowe, zagłębiarki, aż po piły akumulatorowe. Bardzo cenimy sobie zaufanie naszych klientów. Dlatego oferta pilarek w naszym sklepie internetowym została pieczołowicie przygotowana, tak by znalazł się w niej tylko najlepszy sprzęt. Jakie marki znajdziesz w naszym asortymencie? Między innymi Graphit, Dewalt, Bosch, Black&Decker, Einhell, Verto, Ryobi, Milwaukee, AEG. To marki, których nie trzeba przedstawiać. Tym razem Ci doskonali producenci elektronarzędzi stanęli przed zadaniem skonstruowania wysokiej jakości pilarek – zrealizowali je z pozytywnym wynikiem.

Pilarki kątowe jakie znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się spośród innych modeli dostępnych na rynku wysoką mocą. Wszystko to dzięki nowoczesnym silnikom, które zostały zamknięte w komfortowych i ergonomicznych obudowach. Dlaczego ważna jest wysoka moc silnika? Ma ona bezpośredni wpływ na maksymalną liczbę obrotów na minutę. Im tych obrotów jest więcej, tym nasza praca jest wydajniejsza, a kontrola nad maszyną większa.

Popularnym narzędziem, często wybieranym do prac z drewnem, jest pilarka szablasta. Długie i wąskie ostrze umożliwia cięcie nawet bardzo trudno dostępnych elementów. Wybierając model pilarki szablastej, warto zwrócić uwagę nie tylko na moc urządzenia, ale i na ilość suwów – czyli to ile skoków na minutę wykonuje brzeszczot. Bardzo istotnym parametrem jest też głębokość cięcia – może ona różnic się w zależności od materiału, na którym pracujemy.

Poznaj naszą ofertę pił i pilarek akumulatorowych. Nowoczesne akumulatory wykonane przy użyciu najnowszych technologii zapewniają narzędziom jeszcze dłuższe działanie, przy jednocześnie zmniejszonej wadze.

EINHELL Piła ukośna TH-SM 2534 EINHELL Piła ukośna TH-SM 2534
Producent: EINHELL
Cena: 868,69 zł
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl