Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Czy można pracować w ciszy, bez dźwięków ulubionej muzyki w tle? Prawdopodobnie można, ale jest to znacznie mniej przyjemna praca. Muzyka stwarza przyjemniejszą atmosferę. Rytmiczne utwory sprawiają, że wszystkie zadania wykonuje się znacznie szybciej i łatwiej. Dodatkowo cykliczne wiadomości pojawiające się w radiu pozwalają zorientować się w czasie i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami z kraju i świata. Muzyka grająca wesoło w miejscu pracy lub w Waszym warsztacie motywuje wszystkich do działania. Zawsze to sympatyczniej, gdy w tle słychać wpadającą w ucho melodię, prawda? Jednak powiedzmy sobie szczerze – plac budowy, warsztat, czy remontowane pomieszczenie to nie są miejsca przyjazne dla sprzętu elektronicznego. Pył, wilgoć czy ryzyko upadku nie sprzyjają w żaden sposób żywotności urządzeń grających.

Chyba że mamy do czynienia z profesjonalnymi radiami budowlanymi. To prawdziwie pancerne maszyny, przygotowane na praktycznie każde warunki, które mogą je spotkać w miejscu pracy. Większość oferowanych w naszym sklepie internetowym modeli jest odporna na pył, który mógłby uszkodzić delikatną elektronikę, a także wodę i wilgoć. Dzięki specjalistycznej konstrukcji i licznym wzmocnieniom radia budowlane wytrzymują uderzenia, a także upadki, które mogą je spotkać na budowie. Dzięki takim rozwiązaniom technicznym radia budowlane posłużą Wam przez wiele lat i uprzyjemnią wiele godzin pracy.

W naszym asortymencie dostępne są zarówno modele wyposażone w kabel zasilający, jak i takie, w których można zastosować akumulatory o różnych mocach. Wybierając wariant zasilany akumulatorowo, zyskujecie swobodę użytkowania sprzętu. W żaden sposób nie ogranicza Was odległość od gniazdka. Niektóre z modeli posiadają system Bluetooth.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl