Producenci

Solidna spawarka to skarb na wagę złota. Żeby praca przy jej użyciu była efektywna, powinna być doskonałej jakości. W sklepie internetowym Agrotools zgromadziliśmy spawarki między innymi takich marek jak: Graphite, MMA, Dedra. Czym kierować się podczas zakupu odpowiedniej spawarki i na jaki model się zdecydować?

Spawarki dzielimy na dwa rodzaje: inwertorowe i transformatorowe. Do użytku profesjonalnego zalecane są spawarki inwertorowe. Mają dość skomplikowaną budowę i są niewielkich rozmiarów. Te specjalistyczne spawarki odznaczają się wysoką sprawnością i mają dużą tolerancję na spadki napięć. Są także bardzo ekonomiczne, w trakcie działania nie zużywają dużej ilości prądu. To najlepszy wybór dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnego sprzętu. Doskonale sprawdzają się przy częstej eksploatacji.

Jeżeli zamierzasz używać spawarki do użytku domowego – prac w garażu, drobnych napraw wokół domu, zdecyduj się na spawarkę transformatorową. Być może nie ma takiej sprawności co spawarka inwertorowa, ale na użytek amatorski w pełni wystarczy. Ich niezaprzeczalną zaletą jest odporność na uszkodzenia mechaniczne.

W zależności od przeznaczenia warto zdecydować się na mniej lub bardziej mobilne urządzenie. Mniejsze urządzenia są znacznie lżejsze, a w związku z tym znacznie bardziej mobilne, ale w związku z tym mieszczą mniejszą ilość drutu na podajniku. Jeżeli kwestia mobilności nie jest priorytetem, to być może dobrym wyborem będzie spawarka o większych wymiarach, z funkcjonalnymi kółeczkami ułatwiającymi transport.

Nie jesteś pewien, którą spawarkę wybrać? Skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy udzielą wyczerpujących informacji i doradzą najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl