Producenci

Istnieją takie narzędzia, które na wyposażeniu powinien mieć każdy. Przydatne w domu i nieocenione podczas pracy. Jednym z nich jest szlifierka kątowa. Przy jej pomocy wyszlifujesz, potniesz i wypolerujesz przeróżne powierzchnie i materiały o zróżnicowanej grubości, twardości i fakturze. Solidna szlifierka kątowa bardzo dobrze sprawdzi się przy wszelkich pracach remontowych, jak i wykończeniowych. Przy jej pomocy przetniesz szybko i sprawnie przetniesz drewno, płytę, ceramikę, metal, a nawet beton. Właśnie z tych powodów szlifierka kątowa jest tak ceniona przez majsterkowiczów i fachowców.

Przeglądając szlifierki kątowe należy zwrócić baczną uwagę na moc wybranego modelu. Większa moc daje użytkownikowi możliwość obróbki twardszych materiałów. Szlifierka o dużej mocy może być używana przez dłuższy czas pod większym obciążeniem. Jaką szlifierkę kątową wybrać do domowego użytku? Urządzenie o mocy między 600W a 1000W powinno w pełni wystarczyć na potrzeby domowych remontów. Jeśli jednak macie zamiar używać szlifierki w celach profesjonalnych, lepiej rozejrzyj się za urządzeniem o mocy co najmniej  2000W.

A co z zasilaniem? W naszym sklepie internetowym znajdziesz szlifierki kątowe z zasilaniem sieciowym i akumulatorowym – którą opcję wybrać? To zależy jak zamierzacie ja eksploatować. Jeżeli będziecie często jej używać, w różnych przestrzeniach – także na zewnątrz – to lepszym rozwiązaniem będzie szlifierka z wymiennym akumulatorem. Zapewnia ona swobodne używanie jej, nawet tam , gdzie nie ma zasilania. Dla osób, które będą korzystać ze szlifierki tylko przy okazji domowych remontów czy drobnych prac, polecamy narzędzia z zasilaniem sieciowym, ponieważ akumulatory mogą tracić na mocy, gdy nie będą użytkowane.

Poznaj naszą ofertę szlifierek kątowych. W naszym sklepie znajdziesz tylko nowe produkty, najlepszych producentów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl