Producenci

Do czego może przydać się szlifierka mimośrodowa? To niezwykle funkcjonalne i uniwersalne urządzenie bardzo dobrze sprawdza się zarówno podczas szlifowania precyzyjnego, jak i zgrubnego. Za ich pomocą można szlifować powierzchnie proste, a także takich o zakrzywionych kształtach. Popularność zdobyły dzięki możliwości wszechstronnego zastosowania. Szlifierka mimośrodowa przyda się do wygładzania powierzchni wykonanych z metalu i drewna. To urządzenie będzie niezwykle pomocne przy wielu pracach remontowo wykończeniowych. Posłuży do wyszlifowania, wygładzenia powierzchni, jak i usunięcia starych powłok malarskich. To niezastąpione narzędzie w warsztacie stolarskim, pracowni majsterkowicza, a nawet warsztacie samochodowym.

Czym kierować się podczas dokonywania zakupu i na jakiej podstawie wybrać ten jedyny spośród wielu modeli szlifierek mimośrodowych? Najważniejszym parametrem tego narzędzia jest moc. To ona zapewnia urządzeniu odpowiednie działanie. Moc szlifierki mimośrodowej powinna wynosić około 300 W. Jaką wybrać tarczę do szlifierki? To zależy jakie powierzchnie będziecie chcieli szlifować przy jej użyciu. Do precyzyjnego szlifowania najlepsze będą mniejsze tarcze, które umożliwią dotarcie we wszystkie zakamarki. Jeżeli jednak macie przed sobą szlifowanie dużej powierzchni, bez szczegółów, załamań i zakamarków – zdecydujcie się na tarcze o większych wymiarach. Wówczas szlifowanie zajmie Wam mniej czasu i pójdzie znacznie sprawniej.

Warto też zwrócić uwagę na takie szczegóły jak wygodny i ergonomiczny kształt. Dobrze wyprofilowana rączka ułatwi korzystanie ze szlifierki, nawet podczas czasochłonnych prac. Dużym udogodnieniem jest też możliwość regulacji obrotów. Umożliwia to dostosowanie prędkości urządzenia do danej czynności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl