Producenci

Warunki panujące przy szlifowaniu gipsu są szczególnie trudne i uciążliwe – zarówno dla fachowca, jak i sprzętu. Gips jako materiał sam w sobie nie jest trudny w obróbce. Jest miękki i plastyczny, jednak przy jego szlifowaniu powstają bardzo duże ilości pyłu, który wdziera się dosłownie wszędzie i wisi w powietrzu. Taki pył bywa zabójczy wręcz dla elektronarzędzi, silników i układów. Dlatego też do szlifowania gipsu powinniśmy używać zawsze specjalnych, dedykowanych do tego urządzeń. Szlifierka do gipsu to narzędzie, które jest odporne na wszelkie niedogodności związane z obróbką tego materiału.

Szlifierka do gipsu jest najczęściej używana przez kilka godzin bez przerwy. Z tego też powodu powinna mieć dużą moc, aby wytrzymać takie obciążenie i wielogodzinną eksploatację. Jeżeli będziesz wybierać model szlifierki do gipsu, zwróć uwagę na wagę urządzenia. Silniki o dużej mocy mogą zwiększać wagę szlifierki, a co za tym idzie – utrudniać pracę, zmniejszać komfort użytkowania narzędzia i wykańczania detali. Dobrym rozwiązaniem jest głowica umieszczona na wysięgniku teleskopowym. Pozwala to na swobodne dotarcie do wyższych części pomieszczenia i narożników.

Wybierając szlifierkę do gipsu, warto zdecydować się na urządzenie lepszej jakości i sprawdzonej marki. Tylko wówczas będziemy mieć pewność, że szlifierka do gipsu posłuży nam przez długi czas. Właśnie z tego powodu umieściliśmy w naszym sklepie internetowym produkty znanych i rzetelnych producentów: Einhel, Graphite, Skill. Dzięki odpowiednim akcesoriom załączonym są komplecie, za pomocą takiej szlifierki wygładzisz gips na ścianach, sufitach i we wszystkich trudno dostępnych przestrzeniach. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!

Rozwiń Zwiń
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl