Producenci

Ubrania ochronne to użyteczne i funkcjonalne elementy ubioru, które znajdą swoje zastosowanie w naprawdę wielu zawodach. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was właśnie takie produkty. Mamy nadzieję, że pośród przygotowanych przez nas propozycji, znajdziecie takie, które Was zainteresują i skłonią do zakupu.

O zdrowie trzeba dbać – to niezaprzeczalny fakt. Właściwy ubiór, adekwatny do warunków, sytuacji oraz pogody to podstawa. Odpowiednie odzienie może nas uchronić nie tylko przed przeziębieniem czy też zapaleniem płuc, ale również przed innymi dolegliwościami. Również tymi zewnętrznymi, takimi jak oparzenia czy podrażnienia, wynikające z kontaktu skóry z różnymi substancjami chemicznymi. Z tego typu płynami, mogący negatywnie wpływać na nasz stan zdrowia, a zwłaszcza na wygląd zewnętrzny, nieraz mamy styczność na co dzień, podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy. Osoby pracujące w fabrykach zajmujących się wytwarzaniem produktów chemicznych, każdego dnia mają bliski kontakt z substancjami, które w mniejszych bądź większych ilościach mogą negatywnie wpływać na zdrowie. Powinniśmy być przezorni i pracując w miejscu, gdzie występuje ryzyko obcowania z różnego rodzaju związkami chemicznymi, mieć się szczególnie na baczności i robić wszystko, aby ochronić siebie w jak największym stopniu.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą ubrań ochronnych. Bezpieczeństwo to podstawa w każdym aspekcie życia. Nie inaczej jest podczas wykonywania swoich zawodowych obowiązków. Ochrona przed substancjami, mogącymi podrażniać skórę, bądź skutkować pojawieniem się niepożądanych objawów jest niezwykle ważne. Oferowane przez nas produkty pozwolą Ci w należytym stopniu zadbać o siebie podczas wykonywania wielu prac o różnym charakterze.

Rozwiń Zwiń
FLO spodnie ogrodnicze 72902 FLO spodnie ogrodnicze 72902
Producent: FLO
Cena: 47,49 zł
szt
zobacz więcej
Kombinezon  o-m roz. 48 Kombinezon o-m roz. 48
Producent: OLEO-MAC
Cena: 84,87 zł
szt
zobacz więcej
Komplet ochronny przeciwdeszczowy Komplet ochronny przeciwdeszczowy
Producent: Rejs
Cena: 39,45 zł
kpl
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl