Producenci

Korzystanie z urządzeń pomiarowych pomaga wykonywać pracę z jeszcze większą precyzją. Specjalnie dla wymagających Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę dalmierzy, laserów liniowych i krzyżowych, niwelatorów oraz poziomic laserowych. Dbamy o to, aby proponowany sprzęt reprezentował najlepszą jakość Dlatego też zebraliśmy produkty tylko najlepszych, renomowanych producentów. Takich marek jak Stanley, Einhell, DeWalt czy Bosh nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. A gdyby jednak zaistniała taka potrzeba, to można opisać ich za pomocą jednego słowa – niezawodność.

Przy produkcji urządzeń pomiarowych zostały użyte najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. To pozwala uzyskać pomiary tak dokładne, jak jeszcze nigdy dotąd. Wiązka lasera widoczna jest z odległości nawet kilkudziesięciu metrów, co umożliwia stosowanie urządzeń nawet w bardzo przestronnych pomieszczeniach. Laserowa poziomica z powodzeniem zastąpiła tradycyjne narzędzie. Wyświetlanie poziomej linii w zakresie 360o pozwala na równe rozmieszczenie przedmiotów w całym pomieszczeniu. Większość z urządzeń pomiarowych wyznacza zarówno linię pionowa jak i poziomą z bardzo dużą dokładnością. Dzięki temu wykonasz wszystkie prace z jeszcze większą precyzją i jeszcze lepszym efektem.

Dostępne w naszej ofercie urządzenia pomiarowe zasilane są mocnymi akumulatorami. To daje możliwość użytkowania ich nieustannie, przez kilkanaście godzin. Brak kabla zasilającego daje pełną swobodę ruchu i umożliwia prowadzenie pomiarów przy jego użyciu również na zewnątrz.

Poznaj także naszą interesującą ofertę dalmierzy o niesamowitych parametrach. Dzięki tym urządzeniom pomiarowym wykonasz precyzyjne pomiary zarówno odległości, powierzchni jak i objętości. Możliwość mobilnego użycia, kompaktowy rozmiar i ergonomiczny kształt, sprawiają, że korzystanie z tego urządzenia jest bardzo wygodne i komfortowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl