Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Ręczne przykręcanie każdej śrubki z osobna bywa czasochłonne i męczące. Aby zaoszczędzić Twój czas i ułatwić pracę, zebraliśmy praktyczne wiertarko-wkrętaki. Będą bardzo pomocne zarówno przy domowych remontach, skręcaniu mebli, pracach w garażu, jak i w warsztacie stolarskim i przy pracach wykończeniowych. Niewielkich rozmiarów narzędzie ma wiele zastosowań i przyda się w wielu sytuacjach.

Większość modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym Agrotools zasilana jest za pomocą wymiennych akumulatorów. W przypadku wiertarko-wkrętarek jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa może być używana także w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci. Taki model będzie użyteczny także w trudnodostępnych miejscach. Nie ogranicza Cię żaden przewód, więc możesz swobodnie pracować.

Jakimi cechami urządzenia kierować się podczas zakupu wiertarko-wkrętarki? Decydująca jest moc urządzenia. Narzędzie mające większą moc będzie lepsze, ponieważ pozwoli Ci na wiercenie w twardszych materiałach. Istnieją nawet wyjątkowo mocne wiertarko-wkrętarki z udarem. Za ich pomocą możesz nawet pracować w betonie!

Przed zakupem takiego narzędzia, koniecznie zwróć uwagę na jego wagę. Jest to bardzo istotny parametr, na który nie wszyscy zwracają uwagę. Wiertarko-wkrętarka powinna być dość lekka. Zbyt ciężkie urządzenie będzie sprawiało trudność w obsłudze i powodowało dyskomfort użytkownika przy długiej pracy.

Chcesz wybrać najlepsze urządzenie, ale masz kilka wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu! Na Twoje pytania czeka zespół specjalistów. Z chęcią doradzimy najlepsze narzędzie, dopasowane do potrzeb i wymagań. Udzielimy też szczegółowych informacji i podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl