Producenci

W tej kategorii zgromadziliśmy różnego rodzaju wyciągarki. Różnią się między sobą zastosowaniem, parametrami i przeznaczeniem. Znajdziesz w tym dziale praktyczne wyciągacze do gwoździ, wyciągarki łańcuchowe, linowe, a także żurawie warsztatowe.

Wyciągacze do gwoździ o różnych rozmiarach przydadzą się w każdym warsztacie oraz skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza. To proste, lecz funkcjonalne narzędzie pozwoli Ci z dużą łatwością usunąć stare gwoździe z drewna, desek, płyt i mebli. Ergonomiczna rączka sprawia, że używanie wyciągarki do gwoździ jest wygodne i komfortowe.

Na budowie i w warsztacie często zdarzają się sytuacje, gdy trzeba przenieść lub podnieść duży ciężar. W tym celu stosuje się wyciągarki albo żurawie. Wyciągarki łańcuchowe i linowe to najlepsza pomoc podczas przenoszenia dużych ciężarów. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów świetną ofertę wyciągarek linowych, łańcuchowych, a także żurawi do przenoszenia różnych ciężarów.

Nowoczesne wyciągarki są zróżnicowane między sobą pod względem nośności. Wybierając wyciągarkę, warto zastanowić się jakie ciężary będziemy podnosić za jej pomocą. Dobrze jest w tej dziedzinie myśleć przyszłościowo i wybrać wyciągarkę z większym udźwigiem. Urządzenia oferowane w naszym sklepie wykonane są z najlepszych materiałów. Dzięki temu wyciągarka zakupiona w naszym sklepie będzie inwestycją na długie lata. Sprzęt spełnia najwyższe standardy i posiada niezbędne certyfikaty. Dlatego może być z powodzeniem stosowany w zakładach produkcyjnych i warsztatach motoryzacyjnych.

Wyciągarki linowe zapewniają bezpieczną pracę. Ten rodzaj wyciągarek wyposażony jest w wyłącznik i włącznik z przyciskiem bezpieczeństwa. Automatyczny hamulec zastosowany w wyciągarce linowej zabezpiecza przenoszony ładunek praktycznie w każdej pozycji.

Potrzebna wyciągarka do naprawdę ciężkich ładunków? Zdecyduj się na wyciągarkę łańcuchową, która stworzona jest do intensywnego eksploatowania w trudnych warunkach. Idealnie sprawdzi się w warsztacie samochodowym, serwisie, a także na budowie. Nowoczesna konstrukcja i doskonałe wykonanie wyciągarki pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne transportowanie ładunków. Przy dużej nośności, samo urządzenie pozostaje niewielkich rozmiarów i wagi. Możesz więc z łatwością zamocować wyciągarkę w miejscu, w którym jest akurat potrzebna.

Rozwiń Zwiń
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl