Producenci

Bez zagęszczarki trudno wyobrazić sobie dzisiaj prace drogowe. Urządzenie to służy do zwiększania gęstości podłoża. Tak naprawdę, to zasada działania zagęszczarki nie jest zbytnio skomplikowana. Narzędzie to w trakcie pracy wytwarza odpowiednie drgania, które mają za zadanie zagęszczenie powierzchni. Specjalnie z myślą o naszych wymagających Klientach stworzyliśmy ofertę najlepszych zagęszczarek dostępnych na rynku. Bestsellerowe zagęszczarki Kaltmann od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród Klientów. Dopracowana konstrukcja, doskonałej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że zagęszczarki Kaltmann to doskonały zakup, który Cię nie zawiedzie.

Zebrane w naszym sklepie urządzenia to zagęszczarki z posuwem. Prowadzone są ręcznie i mają raczej nieduże rozmiary. Doskonale sprawdzają się przy takich pracach, jak układanie kostki brukowej, czy tworzenie ubitych dróg, ścieżek, a także przy formowaniu terenu. Odpowiednio ubita powierzchnia gwarantuje większa wytrzymałość i trwałość wykonanej drogi. Jest mniej podatna na erozję, uszkodzenia i powstawanie dziur.

Zastanawiasz się, którą zagęszczarkę wybrać? Przed zakupem warto przeanalizować parametry poszczególnych modeli. Zagęszczarki mogą różnić się pod względem zasilania, dostępne są elektryczne i spalinowe. Prowadzone ręcznie zagęszczarki umożliwiają zagęszczenie gruntu w jeszcze większym stopniu. Nowoczesne zagęszczarki Kaltmann wyposażone są w bardzo wydajne silniki, dzięki którym użytkowanie maszyny jest bardziej ekonomiczne, a głębokość zagęszczenia gruntu ma większy zasięg.

Masa ubijarki, a także konstrukcja jest optymalna i ergonomiczna. Urządzenie waży na tyle dużo, by spełniało dobrze swoje zadanie. Jednocześnie obsługa i transport zagęszczarki jest wygodny i nie sprawia problemów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl